Про компанію

VACO technologies ВАКО текнолоджис


VACO technologies

- це інтегратор повного циклу. Ми пропонуємо своїм замовникам весь спектр послуг від консалтингу та проектування інформаційних систем до реалізації проектів, обладнання та сервісного обслуговування.

До портфелю наших проектів відносяться проекти в області побудови бездротових рішень рівня "метрополітен", систем моніторингу та білінгу, систем безпеки, комунікаційних систем та корпоративних мереж. Крім того нами виконані проекти по впровадженню та підтримці систем відеоспостереження, IP-телефонії, систем контролю, контролю та обмеження доступу працівників наших замовників.

Наша компанія пропонує широкий спектр рішень для клієнтів: від побудови локальної мережі рівня підприємства до складних інтегрованих рішень з використанням сучасних технологій рівня окремого міста. Наші працівники проводять комплексний аналіз та експертизу діяльності замовника, що дає нам можливість надавати нашим клієнтами оптимальні інтеграційні рішення та забезпечити максимальних ефект від їх втілення та реалізації.

Використання сучасних новітніх технологій та продуктів в сукупності з високим професіоналізмом фахівців "ВАКО текнолоджис" дозволяють нам постачати на інформаційно-комунікаційний ринок послуги та рішення найвищої якості. "ВАКО текнолоджис" володіє всіма необхідними ліцензіями для здійснення господарської діяльності в сфері інформаційно-комунікаційних рішень та послуг.

Але не тільки наші клієнти, але й наші працівники мають для нас першочергове значення. Ми пропонуємо нашим співробітникам достатньо можливостей для професійного росту та навчання новим технологіям. Саме тому ми постійно інвестуємо в навчання, в результаті чого кожен з нас почуває себе у VACO technologies як вдома.