Інтернет

Internet

VACO technologies - це інтернет-провайдер з багаторічним досвідом роботи. Ми пропонуємо рішення високої якості для підключення на території Києва наших клієнтів. При цьому використовуючи найсучасніші технології з можливістю забезпечення каналу від оптоволоконного сполучення до бездротового радіо-мосту широкої пропускної здатності.


Ми пропонуємо послуги доступу до мережі Інтернет для корпоративних клієнтів, оренду цифрових каналів зв’язку (провідних та безпровідних), забезпечуючи таким чином гнучкість та системність у задоволенні Ваших вимог.

VACO technologies пропонує весь спектр сучасних комунікаційних послуг та доступу до інформаційним ресурсам мережі Інтернет. Завдяки наявності захищених з’єднань, Ви отримаєте найвищу якість та надійність підключення. Висококваліфікована технічна підтримка забезпечить безперебійне інформаційне обслуговування Вашого бізнесу.

Висока швидкість передачі даних

Для сучасного бізнесу стабільне та швидке підключення до Інтернету є ключовим для успіху. VACO technologies може встановити високошвидкісні з’єднання з високою пропускною здатністю, що слугуватимуть укріпленню та пришвидшенню бізнес-процесів, а також будуть сприяти їх розвитку.

Цифрові канали зв’язку

Для об’єднання декількох віддалених офісів та забезпечення інформаційного обміну між ними, VACO technologies здійснює будівництво свого захищеного каналу до території Вашого підприємства. Використовуючи для цього від дротових до бездротових рішень в залежності від побажань замовника, географії рішення, складності та термінів виконання.

Широке використання безпровідних технологій передачі даних

Наша компанія володіє ліцензіями та дозволами на використання технологій широкосмугової передачі даних. Це дає нам можливість більш гнучкого підходу до задоволення потреб клієнтів та надання більш широкого спектру послуг нашим замовникам.