Системи контролю та керування доступом

Системи контролю та керування доступом

Система контролю та керування доступом — це ефективні контрольно-пропускні рішення для підприємства, які покликані забезпечити керування безпекою підприємства і здійснювати функцію контролю. VACO technologies пропонує комплексні системи контролю та керування доступом, які дозволяють вирішити ряд питань безпеки, дисципліни, автоматизувати кадровий та бухгалтерський облік, створити автоматизовані робочі місця для охоронців. Набір функції, які виконує система контролю доступу, дає можливість використовувати систему для виконання конкретних завдань саме для Вашого підприємства чи об'єкту.


Система контролю доступу насправді являє собою інтелектуальні замки на пропускних пунктах та дверях Вашого підприємства. Звичайно, що під цим замком, розуміється велика кількість приладів, які забезпечують контроль доступу та обмежують проникнення в приміщення (будівлю, територію тощо). Виконавчим приладом у системі контролю доступу може бути і сам замок (електромеханічний чи електромагнітний), а також електромагнітна защіпка, турнікет, шлагбаум тощо. Усі відмінності систем контролю доступу визначаються тим, на скільки надійно, якісно та зручно для користувача здійснюються функції контролю.

Система контролю доступу реалізована “під ключ”, виконує декілька функцій, а саме:

  • розділення доступу співробітників;
  • реєстрацію клієнтів та відвідувачів;
  • електронний облік працівників, відвідувачів;
  • облік робочого часу підприємств.

Правильний вибір контрольно-пропускної системи впливає і на безпеку підприємства, і на комфорт співробітників. Зазвичай системи контролю та обмеження доступу модульного характеру з можливістю модифікації. Це дає можливість задовольнити побажання замовники в повній мірі.

Автоматизована пропускна система контролю доступу - це сучасний, зручний та ефективний інструмент забезпечення безпеки підприємств. В склад системи контролю доступу входить широкий спектр різних приладів контролю.

Спеціалісти VACO technologies виконують реалізацію проектів як з традиційними системами на основі протоколу RS-485 так і з іншими системними рішеннями на основі IP-протоколу. Також, наші спеціалісти реалізовують системи контролю доступу на основі біометричних сенсорів.