Відеоспостереження та нагляд

Відеоспостереження та нагляд

Основною задачею системи відеоспостереження є здійснення візуального контролю території, що охороняється. Також, робота системи відеоспостереження попереджає незаконне проникнення на територію підприємства, виконує подачу сигналів тривоги в приміщення охорони та володіє функцією розпізнавання номерних знаків автомобілів. На даний момент відеонагляд рахується одним із самих надійних методів комплексної охорони приміщень та територій. Система відеоспостереження може виконувати контроль за пересуванням як людини, так і автомобілів по усій території, що охороняється. Система відеоспостереження, встановлена та підключена кваліфікованими спеціалістами, стане надійною гарантією безпеки та спокою на території Вашого підприємства.


Компанія VACO technologies надає широкий спектр якісних послуг пов'язаних з системами відеоспостереження. В списку рішень є системи відеоспостереження для любого типу об'єкту: компактні та надійні відеокамери для невеликого офісу та комплексне обладнання, призначене для контролю територій великих промислових підприємств.

Системи відеоспостереження дозволяють одному або декільком операторам спостерігати за одним або багатьма об'єктами, які часто знаходяться на значній відстані один від одного, так і від місця спостереження. Результати роботи системи відеоспостереження можуть використовувати безпосередньо в режимі реального часу або записуватись на спеціальні реєструвальні пристрої (відео-реєстратори, відео-сервери).

Сучасні системи відеоспостереження виконують наступні функції:

  • Цілодобовий оперативний контроль в зонах відеонагляду;
  • Запис відеопотоку з встановлених відеокамер (камер відеоспостереження, IP-камер);
  • Відеозображення та фіксація візуальної ситуації в “тривожних” зонах відеоспостереження при надходженні тривожних сигналів від системи охоронної сигналізації;
  • Автоматичне виведення на монітори операторів зображення, пов'язаних з несанкціонованою ситуацією;
  • Можливість виведення зображення з декількох камер на монітор в режимі мультиекрану;
  • Можливість збереження архіву відеоспостереження на зовнішніх носіях (навіть, які знаходяться за межами території підприємства), перегляду та передачі зображення стандартними засобами цифрової передачі даних.

Такі елементи систем відеонагляду як: відеодомофони, відеокамери, IP-камери можна зустріти в офісах, магазинах, складських та виробничих приміщеннях. Системи відеоспостереження в магазинах дозволяють знизити число крадіжок, стримувати порушників від неправомірних дій, допомагає ефективно контролювати роботу персоналу і в цілому підвищити безпеку магазину чи торгового центру. На виробництві встановлення систем відеоспостереження підвищує продуктивність праці, так як відеоспостереження є способом наочного контролю і дозволяє компаніям відслідковувати і фіксувати всі дії працівників на робочих місцях. За допомогою IP-камер можна спостерігати за діяльністю Вашого офісу з любої точки земної кулі. Також системи відеонагляду просто необхідні в місцях масового скупчення людей: банках, нічних клубах, розважальних закладах тощо. На даний час встановлення систем відеонагляду — це економічний та вигідний спосіб отримати повний об'єм інформації про реальний стан справ у Вашому офісі, підприємстві чи на виробництві.